Повідомлення надіслано, ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Замовити свято
satelite
Шоу програми

Веселі шоу програми – це обов’язкова частина сучасного свята, адже на самостійну організацію піде дуже багато часу. Хочете зробити своїй дитині по-справжньому чарівний день народження? Замовляйте розважальні та цікаві програми з аніматорами, веселими конкурсами та захоплюючими загадками.

Справжні РОБОТИ на День Народження
Тематичні квести
Мильне шоу
Наукові шоу
Фокусники
Магічне паперове шоу
Космічна дискотека
Кріо шоу з рідким азотом
Трансформери
Анiматори

Сучасне дитяче свято неможливо уявити без аніматорів. Адже саме вони створюють атмосферу чарівності та казковості. Аніматор – це не просто актор, який грає свою роль та промовляє вивчені наперед слова, це в першу чергу дитячий психолог, який вміє підібрати ключик до дитячої душі. Від 1000 грн./60 хв.

Просмотреть
Роботи
Просмотреть
Фіксики
Просмотреть
Готель "Трансильванія"
Просмотреть
Свинка Пеппа та Джордж
Просмотреть
Робокари Поллі та Ембер
Просмотреть
Лего Нінзяго
Просмотреть
Загін самогубців
Просмотреть
Щенячий патруль
Просмотреть
Пірати
Просмотреть
Міньйони
Просмотреть
Ніндзя Черепашки
Просмотреть
Герої в масках
Замовляйте свято для дитини
прямо зараз!
Замовити свято

Замовити аніматорів на дитячий день народження і свято в Києві від Galaxy Bar

Світ дитинства – це чарівництво та нескінченна казка. Як відомо, в кожній казці є добрий помічник, який допомагає героям, підказує їм, як краще впоратися з тією чи іншою ситуацією, а також оберігає від злих персонажів. Дитячі свята, організовані в Galaxy Bar, також наповнені неймовірною атмосферою, а в ролі казкових персонажів виступають наші незамінні помічники – дитячі аніматори. Завдяки їх старанням, дні народження, випускні та інші свята перетворюються на справжнє диво.

Аніматори для дітей – переваги і особливості замовлення

Робота з дітьми – це завжди весело, але не завжди просто. Як хлопчики, так і дівчатка різного віку можуть під час гри злитись чи засмучуватись. Це може статися через програш в конкурсі, випадкового крику напарника або з інших причин. Аніматор дитячих свят повинен вміти вчасно розпізнати будь-які зміни в настрої дитини і намагатися впоратися із ситуацією. Справжній фахівець зможе швидко переключати увагу засмученого малюка на щось інше і допоможе йому проявити себе з найкращої сторони. День народження дитини – це торжество, яке часом збирає дітей, незнайомих між собою. Замовити аніматора на дитяче свято буде правильним вибором, так як цей веселий помічник зможе швидко познайомити дітей, згуртувати їх в кмітливу команду та зробити справжніми друзями, які допомагають один одному.

Співробітники ресторану GalaxyBar володіють усіма необхідними навичками та багаторічним досвідом роботи з дітьми.

Замовити аніматора в Кієві в нашому ресторані можна в образі персонажа з будь-якої казки або коміксу, що подобаються Вашій дитині та її гостям.

GalaxyBar – найкраща організація свят для вашої дитини

Окрім цього, спеціально розроблена захоплююча програма свята, яка передбачає веселі розваги, квести та цікаві ігри, які без сумнівів, зачарують дітей та принесуть їм безліч позитивних емоцій. Для підтримки чарівної атмосфери ми відповідаємо за декорування Вашого свята. Повітряні кульки, мильні бульбашки, серпантини, конфетті та інші оригінальні елементи обов’язково викличуть захоплення у дітей та дорослих.