Повідомлення надіслано, ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
satelite
Свято пiд ключ

Організація для дітей оригінальних і неповторних свят під ключ різного рівня і форматів. Тут будуть аніматори, веселе оформлення та смачні страви. Свято точно запам’ятається вашій дитині і залишить приємні емоції на все життя.

*пропозиція дійсна при умові замовлення від 5 чоловік

 

ПАКЕТ НА 2 ГОДИНИ

*пропозиція дійсна при умові замовлення від 5 чоловік

Приклад меню на 1 дитину:

  • – піца;
  • – міні-бургер з телячою або курячою котлетою на вибір;
  • – картопля фрі;
  • – шашлик курячий;
  • – напої;
  • – святковий торт.

Анімація, шоу-програми та супроводження по атракціонам замовляються окремо.

Тел:
+38(066)5606143

 

Організація дитячого дня народження та свята в Києві від GalaxyBar

День народження або свято з друзями – це чудова подія, яку дитина запам’ятає на все своє життя, тому потрібно подбати про те, щоб вона був в захваті від цієї події. Якщо ви хоча б раз намагалися організувати свято для дитини або бачили, як це намагається зробити хтось, то знаєте, наскільки це складно і проблематично. Необхідно продумати безліч моментів, подбати про всі речі, вкласти багато грошей, замовити безліч майстрів… І якщо хоча б про один аспект ви забудете, то свято може бути зіпсоване.

Але можна замовити організацію дитячих свят під ключ від професійної компанії GalaxyBar. Ми проведемо таке свято, яке запам’ятається малюкові надовго і залишить виключно позитивні враження.

Організація дитячого свята під ключ – замовити послугу в GalaxyBar

Будь-які заходи, особливо дитячі, складаються з безлічі дрібниць, які самі по собі здаються мало важливими, але разом вони роблять свято по-справжньому веселим, позитивним і радісним. Щоб нічого не упустити, краще звертатися до провідних компаній, які займаються цим професійно.

Переваги нашої компанії:

Замовити дитяче свято від нашої компанії – це значить вибрати комплекс послуг. Ми займаємося всім, що потрібно для веселого і позитивного проведення часу: надамо аніматорів і ведучих, зробимо хорошу програму, щоб діти не нудьгували, надамо приміщення і оформимо місце свята, приготуємо частування і торт, подбаємо про всі деталі. З нами ви точно будете впевнені, що свято буде мега-веселим, а ваша дитина буде щасливою.