Повідомлення надіслано, ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Замовити свято
satelite
Майстер класи

Сучасне дитяче свято неможливо уявити без аніматорів. Адже саме вони створюють атмосферу чарівності та казковості. Аніматор – це не просто актор, який грає свою роль
і промовляє вивчені наперед слова – це в першу чергу дитячий психолог, який вміє підібрати ключик до дитячої душі.

Приготування піци

На цьому майстер-класі діти дізнаються про історію цієї чудової страви, про дивовижні факти, пов'язані з нею та власноруч приготують піцу.
Спочатку учасники майстер-класу отримують заготовки з тіста. Їх змащують особливим томатним соусом, перетворюючи на основу майбутнього кулінарного шедевру. Потім йде начинка, обов'язково із спеціальних видів сиру. Ще трішечки оливкової олії... І ось, піца вирушає до розжареної пічки.
Через 7 хвилин вже можна буде поласувати піцою!
Залишилось тільки розрізати її професійним ножем! Дійство приготування піци відбувається під керівництвом досвіченого піцайоло (іт. pizzaiolo) – спеціаліста з приготування піци, який неодмінно допоможе, підкаже, підправить.

Тривалість 30 хв.

  • Вартість за одну дитину
    75 грн
Замовити
Приготування паніні

Під час майстер-класу, наш досвідчений кухар передасть навички приготування паніні, страви, яка походить з Італіі і по-іншому її називают "гарячим закритим бутербродом" або "сендвічем". Класична начинка такої страви - шинка, сир моцарелла , помідори та соус песто. Але у нас рецептура паніні набагато складніша та різноманітніша.
На майстер-класі, кухар розповість секрети і особливі тонкощі приготування цієї страви, розповість цікаву інформацію, стосовно різновидів паніні, і дозволить приготувати, а потім скуштувати свій маленький шедевр!

Тривалість 30 хв.

  • Вартість за одну дитину
    75 грн
Замовити
Приготування коктейлів

Це дуже веселий і найсмачніший майстер-клас з усіх, які ми проводимо.
Ваша дитина не тільки навчиться правильно змішувати всі інгредієнти, щоб отримати незабутній смак напою з морозива молока та інших секретних компонентів, а й проявить свою фантазію під час декорування коктейлю солодкими прикрасами!
Також маленькі учасники майстер-класу дізнаються та власноруч приготують інші фірмові коктейлі від нашого бармена, такі як мохіто або лимонад.
Потім обов’язково пройде дегустація усіх напоїв, які вони приготують!

Тривалість 30 хв.

  • Вартість за одну дитину
    75 грн
Замовити
Банкетне меню замовляється окремо.
Торт замовляється окремо.
Банкетні кімнати замовляються окремо.